KONST / Litografier / Färglitografi 17409199

nr 1740 9199

Färglitografi

Sixten Fager (f. 1920), Sverige. Signerad, daterad -83. Färglitografi, bildmått: 51x65 cm, yttermått inklusive ram: 67x80 cm

måndag 17 november 2025
kl 20:22:11